Vizioni i Gruas së Degës së Tretë të PD-së zhvilloi takim me qytetaret e Prishtinës

Vizioni I Gruas së Degës së Tretë të PD-së në Prishtinë mbajti takim me gratë e Prishtinës.
Hapjen e takimit e bëri nënkryetarja e Degës znj.Mynevere Qeshmexhiu, e cila falenderojë pjesëmarrëset. 

Në vijim të fjalimit të saj znj.Mynevere citoi:

“Të nderuara motra, patem kënaqesinë që u patem në këtë tubim dhe shpresojmë që nga ky tubim të nxirrni përfundimet dhe përkufizimet më të sakta për të ardhmen tonë dhe fëmijeve tanë.
Urojmë që të tubohemi sa më shpejtë me suksese të reja.
Le të ecim përpara dhe me ndihmën e Zotit të udhëheqim vendin që duam, duke kërkuar bekimin e tij, por duke ditur që këtu në tokë Ai na solli si krijesën më të përsosur për të punuar dhe vlersuar sa më drejtë.”

Më pas anëtarja e kryesisë së degës Merita Boroci zhvilloi një bashkëbisedim me pjesëmarrëset me temën “Politika dhe Individi në Vendimarrje”

 

Takimi përfundoi me një koktejë për pjesëmarrëset.

 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.